пʼятниця, 11 грудня 2015 р.

Регулярний тур "Закарпаття - Срібна Земля"

Регулярний тур
    Ужгород-Невицьке-Лумшори-Мукачево-Воеводино-Берегово-Косино-Хуст-Синевир, регулярный нон-стоп збірний тур на будь-яку дату і будь-яку кількість днів
від 995 грн. у залежності від місця розселення
Регулярний тур "Закарпаття - Срібна Земля"  - всі перлини  Закарпаття  в одному турі. Вас чекають букові праліси і гори, полонини, водоспади, незаймана природа, середньовічні замки, розкішні палаци, старовинні дерев'яні церкви, цікаві музеї, закарпатська кухня, ароматне вино, мінеральні джерела і багато інші родзинки  Закарпаття.
Всі тури можуть розпочинатися та локалізуватися  як у  м. Ужгороді так і у м. Мукачево.-  Локалізація у  м Ужгород:

Понеділок

chan- 9:00 Зустріч з гідом біля готелю «Атлант», пл. Корятовича, 27 (центр міста). Виїзд з Ужгорода. - Заміська екскурсія «лумшорських чани». - Екскурсія в  Невицький замок. За легендою, в ньому ховали молодих наречених знатного роду подалі від очей людських. Припускають, що замок виник ще до появи угорців на Закарпатті приблизно в VIII столітті. Твердиня пережила чотирьох капітальних перебудови, а основний архітектурний ансамбль сформувався в середині ХV століття. Приблизно в цей час навколо замку з'явився рів, який постійно наповнювався проточною водою. Це унікальне гідротехнічна споруда середньовіччя, адже в ті часи подати воду в рів на узвишші було великим досягненням. Таких систем в Центральній Європі знайдено всього дві, та й ті були побудовані набагато пізніше. У 1644 році під час релігійних воєн фортеця зруйнував трансільванський воєвода Дьордь II Ракоці. З тих пір лише таємничі руїни нагадують про колишню велич неприступної твердині. - Старовинне гірське село Лумшори:  купання в чанах. (дод. плата - від 60 грн / чол.) - Невелика прогулянка до красивих водоспадів  «Соловей»  і «Партизан» (Давир), і, найголовніше, - купання в чанах на відкритому вогні, з сірководневою водою, на березі гірської річки . Фантастичне задоволення, про який писали ще посли Петра I, коли йшли через Карпати. Величезний чавунний чан, ємністю приблизно 2000 літрів, стоїть посередині дерев'яної колиби без даху. Його наповнюють мінеральною водою і підігрівають дровами на відкритому вогні. У чані лежать кілька каменів. Ви влізаєте всередину (5-6 чоловік), а гостинний господар підкладає в багаття дровишек і варить вас на повільному вогні. Як відчуєте, що кров починає кипіти (хоча насправді воду нагрівають не більше ніж до + 45 ° C), вискакуйте! За кілька кроків - крижаний гірський потік, окунаетесь з головою - і назад в чан. І влітку, і взимку процедура відбувається під відкритим небом. - 17:00 - Орієнтовний час прибуття в  Ужгород.
Вівторок

olenya ferma

narcysiv

 - 8:00 - Зустріч з гідом біля готелю «Атлант», пл. Корятовича, 27 (центр міста). Виїзд з Ужгорода.  - Автобусна екскурсія «Родзинки Хустщини».  - С.Велятино. Термальні басейни й ванни водолікарні  «Теплі води»  (купіль доп. Опл - 80 грн / чол. / 2:00) розташовані поруч із Хустом. Лікувальна термальна, борна і борно-хлоридна мінеральна вода (+ 30-58 градусів), яка використовується у водолікарні, видобувається зі свердловини глибиною 100 м і відрізняється високим вмістом йоду. Термальний басейн обладнаний для цілорічного прийняття ванн. Використовується для лікування органів опорно-рухового апарату, нервової системи, серцево-судинних і гінекологічних захворювань. Після такої ванни відмінне самопочуття зберігається на довгий час.  - Екскурсія на  сироварню в селі Нижнє Селище  (дегустація сиру - 45 грн / чол.). Тут за старовинною швейцарською технологією роблять одні з кращих екологічно чистих сирів в Україні. Туристів чекає екскурсія, під час якої можна дізнатися все про сир, а також спробувати на смак і купити різні сорти Селиська еко-сиру: «Нарцис», «Хуст», «Селиський».  - Переїзд в  село Іза, де можна побачити і придбати у народних майстрів унікальні вироби з вербової лози.  - Екскурсія на унікальну ферму за селом Іза, де прекрасно прижилися плямисті олені. Ці чудові тварини настільки звикли до людей, що їдять з рук, і охоче фотографуються з туристами (20 грн / чол.).  - 19: 00-19: 30 - Орієнтовний час прибуття в Ужгород.

Середа

mukachevo

muka4 zamok


 - 9:00 - Зустріч з гідом біля готелю «Атлант», пл. Корятовича, 27 (центр міста). Виїзд з Ужгорода. - Заміська екскурсія в Мукачево та по замках Закарпаття. - По дорозі коротке ознайомлення з таємничою історією зруйнованої твердині -  замку Тамплієрів. - Екскурсія в мукачівський замок "Паланок" (15 грн / чол.). В ході екскурсії ви побачите відреставровану середньовічну фортифікаційну архітектуру, старовинні двори та галереї з виставками сучасної скульптури. Замок розташований на горі вулканічного походження висотою 68 м. Точна дата заснування замку невідома, але в документах, які датуються XI століттям, він уже згадується.  - Пішохідна оглядова екскурсія по місту "Місто над Латорицею" - місту з тисячолітньою історією, що виник на перетині важливих торгових шляхів. У ході екскурсії ви прогуляєтеся по вузьких середньовічних вулицях міста, побачите численні пам'ятники архітектури та історії міста.  - Екскурсія в санаторій «Карпати» - колишній мисливський замок Шенборнів (10 грн / чол.): Замок був побудований в романтичному стилі з готичними мотивами графом Бухеймом Шенборном в 1890-1895 роках. Оригінальність замку ще й у тому, що він має 365 вікон (кількість днів у році), 52 димоходи (кількість тижнів у році) і 12 входів (12 місяців).  - Виїзд на екскурсію в Сент-Міклош (сел. Чинадієво), відвідування «Замку любові» (10 грн / чол.). Збудований замок в XV столітті бароном П. Перені. Після був у володінні сімей Ракоці і Шенборнів. З 2002 року родина художників Бартош, що орендувала замок, своїми силами і засобами намагається вдихнути життя і воскресити його: відновлена ​​меблі XVII в. і вітражі, ентузіасти ведуть реставраційні роботи, розгорнута музейна експозиція і картинна галерея. У декількох відреставрованих кімнатах проходять художні виставки, живописці періодично збираються на пленери, проводяться концерти живої музики, замок вже працює як центр мистецтв.  - 17:00 - Орієнтовний час прибуття в Ужгород.
Четвер

park shenborn- 9:00 Зустріч з гідом біля готелю «Атлант», пл. Корятовича, 27 (центр міста).
- Виїзд з  Ужгорода. - Екскурсія в Воєводино «Парк Шенборна, коні і форель». Відпочиньте від суєти, забудьте про роботу і всіх справах, відчуєте дитячу безтурботність, що дарує справжню радість і захоплення життям. Урочищі Воєводино - це саме те місце, де можна по-справжньому зануритися в неповторну природу Карпат, а також відчути себе справжніми австрійськими аристократами і насолодитися дотиками дбайливих рук людини до природи - парком Шенборна. Його зовсім недавно відновили, після стількох років забуття. -  Екскурсія по території парку. Ознайомлення з історією Закарпаття в різні історичні періоди. - Вільний час -  прогулянка навколо красивого озера Тур.  - Далі Вас очікує  рибалка - ловля форелі. Поки Ви прогуляєтеся уздовж рибників, спійману Вами рибку дивовижно смачно приготують в ресторані «Голодна форель». Обід (ор. 125 грн.). - Екскурсія в стайню.  Катання на конях  по манежу або прогулянка в ліс (дод. Плата - 75 грн / 30хв.). - 17:00 - Орієнтовний час прибуття в  Ужгород.

П'ятниця

Uzgorod

sunagoga


 - 10:00 Зустріч з гідом біля готелю «Атлант», пл. Корятовича, 27 (центр міста).  - Пішохідна екскурсія по «Граду над Ужем».  Ужгород  - один з найменших обласних центрів України за площею і за чисельністю населення. В ході екскурсії у вас буде можливість переміститися в часі. У старій частині міста збереглися будівлі кінця XIX - поч. ХХ століття Австро-Угорського періоду. Ви побачите "чеський район" (20-30-і рр.). А на лівій стороні річки Уж розмістився «радянський» і сучасний Ужгород. Головні прикраси міста - це найдовша в Європі липова алея і алея, висаджена сакурою - японською вишнею.  - Екскурсія в  Ужгородський замок  (дод. Опл. - 25 грн / чол.) Одне з найстаріших споруд міста, довгий час належало італійської династії Другетів. Сьогодні в ньому розташований краєзнавчий музей, виставкові зали, які ви зможете побачити під час екскурсії.  - Екскурсія в  Закарпатський музей народної архітектури та побуту (дод. Опл. - 20 грн / чол.). Музей розташований на схилі Замкової гори. Створений по типу скансену, т. Е. Музей під відкритим небом. В ході екскурсії ви познайомитеся з побутом і традиціями закарпатського населення, побачите оригінальні хати з різних куточків нашого краю. Найцінніший експонат музею - дерев'яна церква, побудована в 1777 р без єдиного цвяха.  - Вільний час в місті.  - Факультативне відвідування: - корчма-музей закарпатського гумору «Деца у нотаря».  - Винний дегустаційний зал «Шардоне» (дегустація доп. плата - 50 грн / чол.).

Субота

vedmed


synevur

 - 8:00 - Зустріч з гідом біля готелю «Атлант», пл. Корятовича, 27 (центр міста). Виїзд з Ужгорода.  - Заміська екскурсія на озеро Синевир «Перлини Міжгірщини».  - Переїзд в Пилипець (Міжгірський район) до мальовничого  водоспаду «Шипіт»  (вх. Квиток - 10 грн / чол.). По дорозі туристи побачать прекрасну гірську панораму, дізнаються старовинні легенди і перекази таємничих Карпат.  - Підйом на крісельній канатній дорозі (дод. оплата 45 грн / чол.) до альпійських луках Боржави на гору Гимба, звідки відкривається дивовижний панорамний вид на Карпати. Висота гори - 1300 м над рівнем моря, довжина дороги -1600 метрів, час підйому - 15 хвилин.  - Екскурсія в Міжгірський національний заповідник до високогірного озера Синевир. (вх. квиток - 10 грн / чол). Синевирське озеро в народі називають Морським Оком. І, дійсно, якщо піднятися на найближчу гору Озерну (1296м), то з її висоти Синевир здається величезним синім оком із зіницею-островом посередині в обрамленні густих ялин-вій. Тут можна насолодитися прогулянкою, а також придбати цікаві сувеніри.  - Екскурсія в реабілітаційний центр для ведмедів. Побудований він посеред Карпатських гір на Міжгірщині. Його площа 14 га. Розрахований притулок на тридцять ведмедів. Кожному облаштували персональну барліг, яка нічим не відрізняється від природної. Берлоги вириті в землі, покриті зсередини мохом і корінням. На території центру є кілька штучних озер, де ведмеді купаються. Щоб тварини не виходили за межі притулку, їх охороняє електронний пастух: паркан, по якому проходить слабкий струм.  - 20:00 - Орієнтовний час прибуття в Ужгород.

Неділя

beregovo

kosuno

9:00 - Зустріч з гідом біля готелю «Атлант», пл. Корятовича, 27 (центр міста). Виїзд з Ужгорода.  - Автобусна екскурсія до термальних джерел "Косино".  - Переїзд в  Берегово.  - Прогулянка по центру Берегова. Прикордонне місто Берегово вважається самим "угорським" в Україні, а також є столицею виноробства Закарпаття. Пішохідна екскурсія, ознайомлення з угорською культурою, історико-архітектурними пам'ятками Ви побачите римо-католицький костел XII століття, знищений татарами в 1241 році, відбудований в 1370, відновлений в 1846; величезний палац комітатського суду (1908 - 1909 рр., арх. Ференц Яблонський), нині Закарпатський угорський педагогічний інститут; прекрасний Графський палац (1629) трансільванського магната Габора Бетлена; реформатської церква (1552); будівля готелю «Левиний двір» (XVII століття); казино-ресторан «Золотий павич» (початок ХХ століття); старовинний міст через річку Верке.  - Переїзд в Косино.  -  відвідування термальних басейнів + комплексу "королівських саун" (купання доп. плата - 200 грн / чол. / 3:00).  - Цікава екскурсія та дегустація вин в  винних підвалах  (дегустація доп. плата - 50 грн / чол.).  - 18:00 - Орієнтовний час прибуття в Ужгород.
Примітка:


Тури можуть розпочинатися та локалізуватися  як до м. Ужгорода так і до м. Мукачево.


-  Локалізація у  м Ужгород:
Рекомендований час прибуття в Ужгород: до 08:00.
Інформація по зустрічі: зустріч представником турфірми  біля входу у вокзал з боку колії з табличкою "Закарпаття - Серебрянная Земля". Просимо повідомляти дані по прибуттю (точний час прибуття, номер поїзда , номер вагона, телефон туристів) відразу після придбання ж / д квитків. Для туристів, які не подали дані по прибуттю хв. за 5 днів до дня заїзду - самостійний заїзд в готель. Фірма залишає за собою право змінювати програму, не змінюючи обсягу наданих послуг. Час і місце збору туристів на екскурсії, може коригуватися, просимо уточнювати перед заїздом. На місце зустрічі з гідом туристи добираються самостійно на громадському транспорті. Пішохідний тур не передбачає транспортне обслуговування. Увага! Обов'язково оформляється і додатково оплачується медична страховка на час поїздки! Документи: Інфолиста до туру (видається за 5-10 днів до заїзду), паспорт, для дітей свідоцтво про народження, путівка, страховка. Рекомендовані поїзди: №099 Київ-Ужгород, №013 Ужгород (Мукачево, Воловець) -Київ та інші. 

Вартість туру:
   
2 дні / 1 ніч - 995 грн / чол.
3 дні / 2 ночі - 1760 грн / чол.
4 дні / 3 ночі - 2234 грн / чол.
5 днів / 4 ночі - 2 787 грн / чол. 
6 днів / 5 ночей - 3249 грн / чол.
7 днів / 6 ночей - 3 697 грн / чол.

У вартість туру входить:
Проживання в готелі  ***, в двомісних номерах (розташований в самому центрі міста)
Харчування: сніданки
Екскурсії по програмі
Транспортне обслуговування по програмі
Послуги гіда-екскурсовода
Груповий трансфер

Додатково оплачується:  
Розміщення в одномісному номері - доплата 115 грн / доба
Розміщення в номері "напівлюкс" - доплата 130 грн / доба
Вхідні квитки в замки, музеї і ферми
Купання в чанах
Купання в термальних басейнах - 250 грн / 3:00 / дорослий; 100 грн / діти (зростання - до 150 см) (+25 грн / шафа для одягу)
Дегустації вин
Дегустація сирів
(вартість вказана в програмі).

Немає коментарів:

Дописати коментар